В Запорожье пьяный водитель сбил на глазах у патрульных трех человек на пешеходном переходе

Запорожским правоохранителям пришлось устроить погоню за 19-летним нарушителем, сбившим на пешеходном переходе трех человек.

Как сообщили в полиции, инцидент произошел прямо на глазах патрульных.

«Правонарушитель, увидев патрульный автомобиль, начал убегать с целью избежания наказания», — рассказали в ведомстве.

В итоге злоумышленника удалось задержать, заблокировав ему путь служебной машиной, в которую он врезался.

Впрочем, и после этого водитель попытался сбежать с места происшествия.

«Мужчина и девушка даже после 2-го ДТП пытались скрыться. Патрульные совместно с полицейскими охраны задержали горе-водителя», — сообщили в полиции, отметив, что нарушитель находился в состоянии алкогольного опьянения и не имел водительских прав.

Правоохоронці затримали п'яного водія, який збив перехожих, а втікаючи, вчинив ДТП із службовим автомобілем

Правоохоронці затримали п'яного водія, який збив перехожих, а втікаючи, вчинив ДТП із службовим автомобілемСьогодні екіпаж патрульної поліції стали свідками, як водій на вулиці Чарівній здійснив наїзд на трьох перехожих. Правопорушник, побачивши патрульний автомобіль, почав втікати з метою уникнення покарання. Порушника вдалося заблокувати та зупинити ціною службового автомобіля поліції охорони. 19-ти річний чоловік та дівчина навіть після 2-го вчиненого ДТП намагалися втекти. Патрульні спільно із поліцейськими охорони затримали горе-водія. На правопорушника патрульні склали 5-ть адміністративних матеріалів (за вчинення ДТП ст. 124 КУпАП, за керування у стані сп'яніння ст. 130 КУпАП, за керування автомобілем без документів ч. 2 ст.126 КУпАП, за не зупинку автомобіля на вимогу працівника поліції ст. 122-2 КУпАП, за втечу з місця ДТП ст. 122-4 КУпАП). Адміністративні матеріали за порушення ПДР, що спричинили тілесні ушкодження пішоходів, оформили слідчі.#zappolice #поліціязапоріжжя #патрульнаполіція #патруль #мояноваполіція

Опубліковано Патрульна поліція Запорізької області 19 квітня 2018 р.

Читайте нас у Google новинах