Абромавичус орендує авто у партнерів Путіна – Дубинський

Гендиректор державного концерну «Укроборонпром» Айварас Абромавичус орендує авто Volvo XC90 2016 року, вартістю 2,5 мільйона гривень, в компанії ТОВ «АГРО-РЕГІОН УКРАЇНИ». Про це повідомляє журналіст і народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дубинський.

Вказана фірма належить громадянину Швеції Ларсу Пітеру Елам Хаканссону – співвласнику російського банку «Санкт Петербург». Акціонерами банку «Санкт-Петербург» були президент РФ Володимир Путін та колишній голова Держдуми Росії Борис Гризлов.

Частку в банку також має син екс-міністра оборони РФ Анатолія Сердюкова. Торік дружина Абромавичуса Катерина Рибаченко отримала зарплату в «АГРО-РЕГІОН» у розмірі 29 мільйонів гривень.

Абромавичус також задекларував квадроцикл «Bombardier» та автомобіль «Porsсhe Cayenne» вартістю 938 206 гривень, який записав на дружину. Подружжя зберігає депозити (625 795 гривень та 639 516 доларів) у російському «Альфа-банку».

Раніше Олександр Дубинський просив Національне агентство з питань протидії корупції перевірити декларацію директора «Укроборонпрому» Айвараса Абромавичуса.