Зеленський провів зустріч із Коломойським

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з олігархом Ігорем Коломойським. Вони обговорили питання ведення бізнесу в Україні та розвиток енергетичної сфери.

Про це повідомляє Офіс глави держави.

«В Офісі Президента вони обговорили питання ведення бізнесу в Україні. Також ішлося про енергетичну сферу. Нагадаємо, у червні під час форуму «Діалог бізнесу та влади» Володимир Зеленський закликав підприємців інвестувати у відновлення інфраструктури Донбасу. Крім того, він звернувся до представників великого бізнесу з проханням допомагати державі у розв’язанні соціальних проблем», — йдеться в повідомлення.

На зустрічі також були присутні прем’єр-міністр Олексій Гончарук, голова Офісу президента Андрій Богдан і перший помічник президента Сергій Шефір.

Зазначимо, що 20 червня Зеленський під час виступу на Бізнес форумі повідомив, що зустрічався з трьома українськими олігархами Ринатом Ахметовим, Ігорем Коломойським та Віктором Пінчуком та досяг певних домовленостей. Про Коломойського заявив, що олігарх «вкладатиме дуже великі гроші в інфраструктуру Донбасу, але він іще про це не знає».