«Ми змусимо Зеленського»: Медведчук заявив, що всі готові на «мирний план» з «ЛДНР» і Москвою

У Верховній Раді України, склад якої визначиться в ході позачергових парламентських виборів, політична партія «Опозиційна платформа — За життя» має намір зайняти реалізацією свого плану-концепції врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це в ході інтерв’ю ВВС розповів кум президента Російської Федерації Володимира Путіна Віктор Медведчук.

Таким чином, голова політичної ради партії заявив: «Ми йдемо в парламент, щоб здійснити наш план і змусити будь-яку владу, в тому числі Володимира Зеленського, діяти за цим планом для встановлення миру і припинення бойових дій. Цей план був сприйнятий в Луганську, Москві та Донецьку. Публічно і офіційно. Я маю бесіди з Пушиліном, Пасічником, Москвою — керівництвом РФ на рахунок даного плану. Вони стверджують: ми згодні, щоб це була переговорна позиція, і за основу береться цей план … ».

Згідно з його словами, в фундамент плану-концепції закладені Мінські угоди, і російська сторона вже погодилася його підтримати. Медведчук додав: «Я пропонував цей план Петру Порошенко. Він взяв паузу, не відповідав нічого. Відтепер ми цей план офіційно прийняли на з’їзді, він навіть затверджений в програмі нашої політсили. Ми їм говоримо, що пропонуємо мир, всі згодні в цьому, крім одного Зеленського».