Арсен Аваков перед другим туром звернувся до Порошенка і Зеленського

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков за тиждень до ругого туру виборів Президента України оприлюднив на своїй сторінці у Facebook нетривіальну заяву під назвою «Без ненависті».

У повідомленні йдеться, що агресивність суспільно-політичного протистояння в країні досягла абсолютно неприпустимого рівня.

«Всі настільки захопилися баталією, що, схоже, вже забули, заради чого введений сам механізм виборчого суперництва. Адже все просто: вибори – це суспільний договір про регулярній коректної демократичною процедурою, що забезпечує визначення домінуючої точки зору більшості. Коректної процедури», — зазначає міністр.

За його словами, зараз суспільство розділене на два непримиренні табори. І дехто вважає, що всі засоби хороші. Пропагандисти, в патетиці своєї агітаційної риторики, заявляють про те, що якщо не переможе їх точка зору, то Україна загине.

«У спробі отримати голоси на свою підтримку – рвуть своїми закликами країну на частини, не замислюючись про наслідки, отруюючи гнівом величезні групи українського суспільства. В сторону йде мудрість, порядність та доброта – на порядок денний виходить НЕНАВИСТЬ», — додає Арсен Аваков.

Міністр впевнений, що ніяке керівне крісло в країні не варто того, щоб розміняти його на атмосферу взаємної ненависті в суспільстві. Ненависть відкидає нас назад, збиває в божевільні зграї – будить страх і жорстокість — руйнує розум.

«Політична конкуренція вийшла за межі здорового глузду, питання про вибір чергового – я підкреслюю – чергового президента підміняється боротьбою «абсолютного зла» «абсолютним добром». Це дуже погана, небезпечна і руйнівна підміна понять», — наголошує міністр.

Демонізація супротивника, боротьба на приниження, знищення і нинішній рівень поляризації суспільства абсолютно неприпустимі!

«Пора дуже ясно відчути цю небезпечну межу і зупинитися», — закликав Аваков.