Зеленський нарешті зрозумів, що він не туди потрапив, – політолог

Кандидат в президенти та відомий комік Володимир Зеленський почав розуміти, що політика – це не зовсім його галузь, і відчуває нестабільність під час спілкування у передвиборчій програмі. Про це в ефірі ток-шоу “Ситуація” розповів політолог Тарас Загородній.

– Я більше переляк у нього бачу: що він нарешті зрозумів, що він не туди втрапив. В інтерв’ю у “Право на владу” досить показово було. По-перше, не прийшов на свій лояльний канал. Тому що зрозуміло, що якщо там будуть кандидати у президенти, і штаб, впевнений, не мав ніяких ілюзій стосовно того, що Зеленський просто в істерику впаде і буде там кричати на всіх, і просто не зможе відповісти на жодне запитання. І друге. Що це за дивна затримка зі Skype-зв’язком на 6 секунд. Я по декілька разів на день даю з машини інтерв’ю в Skype. Жодного разу у мене не було затримки… Я впевнений, що на “плюсах” проблем з технікою точно немає. Давайте будемо відвертими, – зауважив Тарас Загородній.

На думку політолога, команда Зеленського була впевнена, що навіть на ці запитання, які він заздалегідь міг отримати, він швидко не відповість.

– Йому потрібна була підказка. І те, що я побачив у Зеленського – він просто нестабільний. Тому що ми тут бачили різницю між Зеленським і Голобородьком. Я завжди наводжу приклад Вєрки Сердючки і Данилка. Вєрка Сердючка – одна, а Данилко – зовсім інший. Це те ж саме. І ми бачимо, що Голобородько – один, він артист, – зауважив Загородній.