Розпродавала техніку у 35 разів дешевше — у БПП пригадали гріхи Тимошенко

За часів прем’єрства Юлії Тимошенко військова техніка розпродавалась у 35 разів дешевше за ринкову вартість.

Про це нагадав народний депутат від БПП Іван Вінник, передає прес-служба партії.

«За часів прем’єрства Юлії Тимошенко військова техніка розпродавалась навіть у 35 разів дешевше за ринкову вартість. Постанову 1135, яка дозволяла так зловживати в оборонному секторі, підписувала тодішній прем’єр Тимошенко», – заявив Вінник.

Ідеться про постанову, яка дозволяла розраховуватися військовою технікою за ремонт військової техніки. Наприклад, за ремонт одного бойового літака МіГ-29 розраховувалися трьома літаками.

«По цій схемі було розкрадено шалену кількість військової техніки. Потім ця постанова була скасована, маємо дослідити, чому її скасували. Я не здивуюся, що потім була вигадана нова схема», — додав Вінник.

Команда журналістських розслідувань Bihus.Info оприлюднила розслідування про незаконні операції під час закупівель в армії і причетність до цих схем сина першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, Ігоря.

Гладковський-молодший разом зі спільниками організовував поставку контрабандних деталей з Росії для української військової техніки. Державні оборонні підприємства закуповували їх за у кілька разів завищеними цінами у фірм-прокладок.

За версією Bihus.info, співробітники більшості правоохоронних органів країни знали про зловживання в «оборонці» і заплющували на них очі.