Аваков уже відкрито говорить, що не буде підігравати Порошенку на виборах – політолог

Політолог Олексій Якубін заявив, що за кілька тижнів до виборів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вже не приховує своєї позиції і відкрито говорить, що не буде підігравати чинному президенту Петру Порошенко. Таку думку політолог висловив в коментарі для golos.ua.

«Раніше в своєму інтерв’ю Аваков говорив про те, що в штабі Порошенка готують на нього звинувачення в державній зраді. Мені здається, що глава МВС продовжує свою лінію протистояння з Порошенком і якщо до цього вона була менш публічною, а тепер, в контексті виборів, вона стала дуже публічною», – пояснив Якубін.

На думку політолога, така позиція Авакова не дає можливості Порошенку скористатися наявними можливостями адміністративного ресурсу в повній мірі.

«Таким чином, Банкова не має монополії на силовий ресурс, який у них був до цього. Тому можна спостерігати загострення протистояння, між Аваковим і Порошенком, який повинен домовитися з Тимошенко, Коломойським і так далі», – резюмував Якубін.

Нагадаємо, блогер Філіп Духлій заявив, що кандидат у президенти Юлія Тимошенко пообіцяла в разі своєї перемоги на виборах посаду прем’єр-міністра Арсену Авакову.