Кравчук про президентство Порошенка: «Не дуж – не берися за гуж»

Перший президент незалежної України Леонід Кравчук розповів про своє ставлення до нинішнього глави української держави Петру Порошенко. Свою думку він висловив під час презентації нової авторської книги «Перший про владу», яка відбулася в день його 85-річчя.

Екс-президент заявив, як передає інформаційне агентство УНІАН, що відноситься до Петра Порошенка нейтрально. За словами Леоніда Кравчука, ніхто не може змусити когось боротися за президентське крісло. Всі йдуть на такий крок добровільно. Отже, потрібно вміти відповідати за свій вибір.

– Здобули владу і не треба робити вигляд, що щось комусь важко чи погано – взявся за гуж, не кажи, що не дуж. Тому я не співчуваю, і не заздрю, а хочу, щоб в Україні зробили більше і зробили те, що народ її заслуговує, адже українці дійсно заслуговують доброго президента, – зазначив Леонід Кравчук.

Нагадаємо, що недавно Леонід Кравчук заявив, що президент Російської Федерації Володимир Путін не здатний зробити повномасштабний напад на Україну. За словами колишнього президента нашої країни, Кремль не має достатньої кількості ресурсів для того, щоб змусити український народ жити за російськими правилами і законами.