Скандальний приїзд Тимошенко у Рівне: політик спровокувала низку конфліктів

У Рівному сталася суперечка між керівником місцевих партійців Юлії Тимошенко Миколою Кучеруком та місцевими жителями.

Про це повідомляє видання «Рівненські новини», передає «Прямий».

У місто з робочим візитом приїхала лідер партії «Батьківщина». Журналісти пишуть, що до неї прийшли люди, щоб «висловити свою позицію з приводу антиукраїнської діяльності Тимошенко». Серед них і учасник АТО. Саме до нього депутат «Батьківщини» Кучерук звернувся із нецензурними словаим. На підтвердження своїх слів «Українські новини» виклали відео на своєму сайті.

Жертва інциденту, Руслан Іванчук:

«Конфлікт почав відбуватися з того, що .. молодь почала задавати незручні питання до Юлії, плакатами. З’явилися деякі жіночки і хапали за обличчя, навіть плювали на ту молодь. Ми втрутилися. Ми мали офіційні запрошення (…) Нас відтіснили, коли охорона вже не могла справитися, то була «закинута» велика куча людей в балаклавах, які просто почали бити поодиноко і витягувати людей із залу».

Напередодня Комітет виборців України з посилання на висновки експертів проекту “Дослівно” повідомив про те, що лідерка ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко у публічних виступах у більшості випадків каже неправду. Експерти проаналізували виступи політика під час Погоджувальної ради 5 листопада та під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради 1 жовтня. Для аналізу експерти відібрали декілька фактів, на які спиралася Тимошенко. З п’яти проаналізованих одна заява виявилась неправдивою, дві – маніпулятивними, одна – перебільшенням, і лише одна була правдивою.