З Мосійчука планують вдруге спробувати зняти недоторканність

Генеральна прокуратура України отримала від Спеціалізованої антикорупційної прокуратури подання на зняття депутатської недоторканності з народного депутата від фракції «Радикальна партія Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука.

«До Генеральної прокуратури надійшло подання від САП на нардепа Мосійчука. Генеральний прокурор це подання передав в Управління правового забезпечення для надання правової оцінки цьому документу», — заявив Лисенко.

Він також зазначив, що наразі в ГПУ вивчають документ, і якщо він виконаний «правильно», то тоді його направлять до Верховної Ради.

«Якщо він виконаний правильно, з усіма вимогами, то генеральний прокурор буде його подавати до Верховної Ради. Якщо там є якісь недоопрацювання, воно буде повернуте назад в САП для відповідного дооформлення», — зазначив Лисенко.

Нагадаємо, 17 вересня 2015 року Верховна Рада за поданням Генпрокуратури дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, СБУ затримала Мосійчука СБУ затримала Мосійчука затримання і арешт Мосійчука, якого ГПУ підозрювала в отриманні хабара.

15 листопада Печерський районний суд Києва Суд звільнив Мосійчука з-під варти Суд звільнив Мосійчука з-під варти звільнив з-під варти народного депутата Ігоря Мосійчука. Згодом Вищий адміністративний суд України визнав незаконною постанову Верховної Ради про згоду на притягнення до кримінальної відповідальності та арешт народного депутата від фракції «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука. Це рішення підтвердив і Верховний суд визнав незаконним арешт Мосійчука Верховний суд визнав незаконним арешт Мосійчука Верховний суд України.